THETA Cuma Günü %17’ye Yakınken 3 Ayın En Yüksek Seviyesine Çıktı – Piyasa Güncellemeleri Bitcoin Haberleri

Fiyatlar mühim bir direnç seviyesini kırdığı için Theta ağı Cuma günü üç ayın en yüksek noktasında işlem görüyordu. Bugünkü hareket, kripto piyasalarının oturumda çoğunlukla daha yüksek olması ve yazı yazarken %2,86 artmasıyla geldi. Yakın protokol %17 artarak birkaç ayın en yüksek seviyelerini kaydetti.

Teta Ağı (THETA)

Theta ağı (THETA), fiyatların bugünkü seansta ortalama %16 artmasıyla Cuma gününün kayda kıymet kazançlarından biriydi.

Cuma günkü artış, jetonun gün içi en yüksek seviyesi 1,65 $’a ulaştığını görmüş oldu ve bu, 1,37 $’lık düşük bir işlemden 24 saatten kısa bir süre sonrasında geldi.

Bugünkü ralli, THETA/USD’nin fiyatın 1.84$’lık zirvede olduğu 11 Mayıs’tan bu yana en yüksek noktasına tırmandığını görüyor.

THETA/USD – Günlük Grafik

Grafiğe bakıldığında, hareket, THETA’nın bu engeli aşmak için son girişiminden iki gün sonrasında 1.57 $’daki kilit direnç seviyesinden çıkmasıyla geldi.

Bu, bağıl güç endeksinin (RSI) 62’de kendi tavanını geçmesi ve yazılı olarak 65.30’da izlemesi olarak geliyor.

Bu, Nisan ayından bu yana görülen en yüksek nokta fiyat gücü ve THETA’nın aşırı alım bölgesine girmesiyle beraber geliyor.

Bunun bir sonucu olarak ayılar, önümüzdeki seanslarda piyasaya tekrardan girmeyi düşünebilir.

Yakın Protokol (YAKIN)

Yakın protokol (NEAR) Cuma günü THETA’dan bile daha yüksek işlem görmüş oldu ve token %17’ye kadar terfi etti.

Perşembe günkü 4,33$’lık dip seviyesinin arkasından NEAR/USD, bugünkü seansın başlarında 5,19$’lık zirveye ulaştı.

THETA şeklinde, bu yüksek, yakın protokolün 4,80 dolarlık uzun vadeli direnç seviyesinden çıkmasıyla geldi.

YAKIN/USD – Günlük Grafik

Bu tavan, fiyatı 3,11 doların en düşük seviyesine iten beş günlük düşüş çizgisinin başlangıcı olan 10 Haziran’dan bu yana tutuldu.

Bu düşüşlerden toparlanmasından bu yana, 14 günlük RSI, 14 Haziran’daki 36.51’lik düşük seviyeden şimdi 68’de seyrediyor.

Bunun bir sonucu olarak, boğalar 5.55$’lık bir tavan hedefledikleri için daha da yükselmeye istekli görünseler de, fiyatlar şu anda aşırı satın alındı.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Aşırı alıma karşın yakın protokolün daha da artmasını bekliyor musunuz? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

Eliman Dambıl

Kripto, Hisse Senedi ve FX’te aracı kurum direktörü, perakende tecim eğitimcisi ve piyasa yorumcusu olarak çalışan Eliman, piyasa analizine eklektik bir görüş açısı getiriyor.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir