Tecim ve yatırım için kendi alfanızı bulmak için zincir üstündeki verileri Nansen ile iyi mi çözümleme edersiniz

CryptoSlate’den Akiba, Nansen’e Terra çöküşü, bunun kripto ekosistemi üstündeki tesiri, Nansen’den en iyi şekilde iyi mi yararlanılacağı ve “akıllı paranın” nereye yatırım yaptığını görmek için zincir üstü cüzdanların iyi mi izleneceği hakkında konuşuyor.

Nansen, NFT pazarı ile öteki kripto pazarları arasındaki ilişkiyi deklare etti. Nansen’den Issac’a bakılırsa, “NFT yatırımcıları ETH’den daha iyi performans göstermek istiyor, bu yüzden onları daha çok alım satım aramaya ve daha çok risk almaya itiyor”.

Konuşma ek olarak Nansen’in stake edilen Ethereum’a ve onun Celsius şeklinde platformlarla olan ilişkisine odaklanan son raporunu da içeriyordu.

Nansen’de baş araştırmacı olan Daniel’e bakılırsa, gelecekte “her zincirin kendi nişi olabilir”. Ethereum’daki değişik katman-2’lerin oyun ve NFT’ler şeklinde değişik alanlara odaklanarak yeni kullanıcıları kriptoya getirebileceğine inanıyor.

Röportajın tamamında oldukça daha fazlasını izleyin ve kulak verin.

CryptoSlate’de Blocklight Editörü

Liam kriptoya ilk olarak 2013 senesinde video prodüksiyon şirketinde saatlerce çalıştıktan sonrasında Dogecoin madenciliği yaparak girdi. O zamandan beri bir ‘blockchain maksimalist’ ve peşinden bir web3 stratejik danışmanı oldu.

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Mesuliyet Reddi: Yazarlarımızın görüşleri yalnızca kendilerine aittir ve CryptoSlate’in görüşlerini yansıtmaz. CryptoSlate’de okuduğunuz bilgilerin hiçbiri yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır ve CryptoSlate bu makalede bahsedilebilecek yada bağlantılı olabilecek herhangi bir projeyi onaylamamaktadır. Kripto para birimleri satın almak ve tecim yapmak, yüksek riskli bir etkinlik olarak kabul edilmelidir. Lütfen bu makaledeki içerikle ilgili herhangi bir işlem yapmadan ilkin kendi durum tespitinizi yapın. Son olarak, kripto para ticaretinde para kaybetmeniz durumunda CryptoSlate hiçbir mesuliyet kabul etmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir