Tiffany & Co. NFT Drop Anında Satıştan Sonrasında 12,5 Milyon Dolar Artırdı

Mühim Çıkarımlar

Tiffany & Co., bugün ilk NFT koleksiyonunda 12,5 milyon dolardan fazla para topladı. Her biri 30 ETH olarak fiyatlandırılan 250 CryptoPunks’tan esin alan NFT koleksiyonu ortalama 20 dakika içinde tükendi. Tiffany & Co., kripto ve NFT’lere ilgi gösteren, büyüyen lüks markalar listesindeki en yeni markadır.

Bu makaleyi paylaş

Tiffany & Co., sınırı olan sayıda Ethereum tabanlı jeton ve buna karşılık gelen CryptoPunks temalı mücevher koleksiyonuyla NFT yaşamına atlayan son olarak büyük marka oldu. 30 ETH olarak fiyatlandırılan 250 parça ortalama 20 dakika içinde tükendi ve 12,5 milyon dolardan fazla kazanç getirdi.

Tiffany & Co. İlk NFT’leri Düşürdü

Tiffany, NFT alanına eli açık bir giriş yapmış oldu.

250 NFTiff’in tamamı tükendi. Bir sonraki naneye kadar. #NFTiff #TiffanyAndCo

— Tiffany & Co. (@TiffanyAndCo) 5 Ağustos 2022

Dünyaca meşhur lüks kuyumcu, “NFTiffs” olarak adlandırılan 250 CryptoPunks’tan esin alan dijital geçiş serisinden oluşan ilk NFT koleksiyonunu bugün piyasaya sürdü. NFT’ler, bugünün fiyatlarıyla ortalama 50.000 dolar olan 30 ETH’de fiyatlandırıldı. Koleksiyon ortalama 20 dakika içinde tükendi ve 12,5 milyon doların üstünde kazanç elde etti. Tiffany & Co. Ethereum blok zincirindeki koleksiyon, Zincir Protokolü vasıtasıyla başlatıldı.

NFTiff’ler, CryptoPunk NFT sahiplerinin orijinal Punk’larına dayalı bir dijital sanat eseri için kullanabilecekleri dijital geçişlerdir. Her dijital sanat parçasına aynı tasarımda lüks kolyeler eşlik edecek. Kolyeler, CryptoPunks’ın çeşitli özelliklerine uygun olarak özenle seçilmiş altın ve kıymetli taşlardan yapılmış lüks öğeler olacak. 2023’ün başlarında göndermeleri planlanıyor.

Hepimiz (yaptırım listesindekiler hariç) bir NFTiff satın alabilirken, yalnızca CryptoPunk sahipleri onları Punk’larına ve buna karşılık gelen güzel bir mücevher kolyesine dayalı dijital sanat için kullanabilirler. Bunu yapmak için, kullanılan cüzdanların yeni sanat eserini modellemek için bir NFTiff ve bir CryptoPunk bulundurması gerekir. NFTiff’ler 12 Ağustos’a kadar kullanılmalıdır.

Kripto pazarındaki soğuma koşullarına karşın, NFT sektörü geçen yıl bir miktar esneklik gösterdi ve birkaç yerleşik marka bu alanda bir temel oluşturmak için hamle yapmış oldu. Tiffany & Co., Gucci ve Louis Vuitton da dahil olmak suretiyle öteki mühim markalarla beraber son aylarda Web3’e sıçrayan birçok lüks markadan bir tek biri.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı ETH’ye ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvelinde haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada tamamlanmamış yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, tamamlanmamış yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir