Tiffany & Co. NFT Satışı Tükendi, Lüks Mücevher Perakendecisi Ethereum’da 12,5 Milyon Dolar Kazanmıştır – Blockchain Bitcoin Haberleri

5 Ağustos 2022’de, Amerikan lüks mücevher perakendecisi Tiffany & Co., firmanın “Nftiff” adlı takas edilemez token (NFT) nanesinin tükendiğini duyurdu. Tiffany, Nftiff başına 30 ethereum karşılığında 250 Nftiff sattı ve satıştan 12,5 milyon dolardan fazla komisyon aldı. Tiffany’nin yarattığı NFT’lerin 12 Ağustos’a kadar kullanılması gerekiyor ve şimdiye kadar 94 Nftiff kullanıldı.

Tiffany & Co. NFT Satışı, Ether’de 12,5 Milyon Dolar Biriktirerek Sattı

Altı gün ilkin, Bitcoin.com News, Tiffany & Co.’da, Tiffany’s tarafınca, değiştirilemez jeton teknolojisi ve lüks mücevherleri birleştiren yeni bir ürün olan “Nftiff” adlı bir NFT nane ürününü ortaya çıkardığını bildirdi. O zamandan beri Tiffany’s satışına ev sahipliği yapmış oldu ve şirket tarafınca 5 Ağustos’ta gösterilen bir tweet’e nazaran 250 NFT ünitesinin tamamı tükendi.

Tiffany’nin geçen hafta yapmış olduğu açıklamada, “Hangi Cryptopunk sahiplerinin kolye satın aldığına bağlı olarak, her parça orijinal NFT sanatına en yüksek sadakatle hususi tasarımları oluşturmak için minimum 30 kıymetli taş ve/yada elmas kullanacak.” “Kıymetli taş örnekleri içinde Safir, Ametist ve Spinel bulunur sadece bunlarla sınırı olan değildir.”

Nftiff olarak da malum her NFT, Cuma günü 30 eter yada NFT başına 50 bin doların birazcık üstünde satıldı. Satışın toplam kıymeti, lüks mücevher perakendecisi için net 12,5 milyon dolardan fazla oldu. “250 Nftiff’in tamamı tükendi. Bir sonraki darphaneye kadar,” diye yazdı Tiffany Cuma günü. Dune Analytics’ten elde edilmiş veriler, şimdiye kadar toplam 73 Cryptopunk NFT sahibi tarafınca 94 Nftiff’in kullanıldığını gösteriyor. İndirim ile aynı gün Tiffany’s şunları söylemiş oldu:

Nftiff daha kolay olamazdı. NFT’nizi Nftiff ağ geçidi üstünden satın alın, Cryptopunk’ınızı seçin ve Tiffany zanaatkarları onu ısmarlama bir kolyeye dönüştürsün.

Nftiff’ler İkincil Piyasalarda Orijinal Satış Fiyatından Daha Azına Satıyor

Cryptoslam.io’dan alınan metrikler, orijinal Nftiff satışının ve ikincil piyasa satışlarının, son yedi gün içinde satış hacmine nazaran en iyi NFT koleksiyonu sıralamasına ulaştığını gösteriyor. Nftiff NFT’lerini 48 etken cüzdanda saklayan 182 sahibinden bugüne dek 299 işlem gerçekleştirildi. Cryptoslam.io verileri ve nftgo.io ölçümlerinin her ikisi de, Tiffany’nin orijinal talep fiyatının altında bazı ikincil satışlar bulunduğunu gösteriyor.

Her iki NFT çözümleme sitesi de Nftiff satışlarının 27 ethere kadar düştüğünü ve bazılarının Nftiff başına 27.5 ve 27.8 ETH için düştüğünü gösteriyor. Bu, sahiplerin Nftiff’leri, 19 saat ilkin 27 eter için satılan Nftiff #42 benzer biçimde ikincil piyasalarda zarara yada 46 bin doların üstünde bir saça sattıkları anlamına gelir. Şu anda, Pazar öğleden sonrasında saat 14:00’te (EST) yazı yazarken, Nftiff taban fiyatı, Tiffany’nin satışı esnasında orijinal olarak satılan 30 ETH Nftiff değerine geri döndü.

Bu hikayedeki etiketler

30 ETH, 30 ethereum, 5 Ağustos, Blok Zinciri, Blog Yazısı, Eleştirmenler, kriptopunk, Cryptopunks kolye, lüks mücevher, lüks mücevher şirketi, nft, Nftjeweler.eth, NFTs, Non-fungible Token, NYSE: TIF, Toplumsal Medya, hususi perakendeci , Tiffany & Co., Tiffany’nin Nftiff’i, Tiffany’nin

Tiffany & Co. Nftiff indirimi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mevzu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Jamie Redman

Jamie Redman, Bitcoin.com News’de Haber Lideri ve Florida’da yaşayan bir finansal teknoloji gazetecisidir. Redman, 2011’den beri kripto para birimi topluluğunun etken bir üyesidir. Bitcoin, açık kaynak kodu ve merkezi olmayan uygulamalar için bir tutkusu vardır. Eylül 2015’ten bu yana Redman, Bitcoin.com News için bugün ortaya çıkan yıkıcı protokoller hakkında 5.700’den fazla yazı yazdı.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons, Tiffany & Co. nftiffs

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir