Tothesmart Oyunu Kazanmak için Bir Dakikada 20000% – Basın Bülteni Bitcoin Haberleri

basın bülteni

BASIN BÜLTENİ. Kripto meraklısı, Play To Earn oyunu Tothesmart’ta bir tek 50 BUSD’ye sanal madenci satın alarak cüzdanlarına 10.032 BUSD kazanmıştır.

Blok zincirindeki gerçek piyangolar dünya genelinde popülerlik kazanıyor. Tothesmart projesi, Kazanmak İçin Oyna!

Oyunun şartlarına bakılırsa, sanal madencilerin satın alımlarının ve üretilen jetonların satışlarının %1’i ayrı bir akıllı sözleşmeye aktarılır, «Süre Havuzu» tüm bankayı bu akıllı sözleşmeden çıkararak satın alan şahıs alabilecektir. madencilerin son ve 60 dakika sonrasında herhangi bir satın alma olmadı.

Böylece, ilk talihli kazanan şimdiden 10 032 BUSD aldı, peşinden TimePool’un bakiyesi yine büyüyor ve yeni kazananları bekliyor.

Kazanmak İçin Oyna Tothesmart dünya genelinde başarı göstermiş bir halde büyüyor ve her gün yeni oyuncular katılıyor. İlk 20 günde, oyundaki alım ve satım cirosu şimdiden 1,5 milyon doları aştı.

Hepimiz oyuna katılabilir ve 10 BUSD’de parasız Madenciler alabilir.

Metamask, TrustWallet yada başka bir Web 3.0 cüzdanına haiz olmak gereklidir. Ek olarak Binance Akıllı Zincir ağına bağlanın.

Peşinden siteye gidebilir ve Parasız Madenci Alın’ı tıklayın.

Parasız madencilere haiz olduktan sonrasında oyunun iyi mi çalmış olduğu öğrenilebilir, sadece elde edilmiş jetonları satmak için minimum 50 BUSD’ye madenci satın almanız gerekecek.

Tothesmart ek olarak her insanın katılabileceği bir Ambassador programına haizdir. Proje, markayı geliştirmek ve yeni oyuncuları çekmek için topluluğunu ödüllendiriyor.

Daha çok data edinebilir ve oyunun ekonomisini projenin web sitesinin Beyaz kağıt bölümünde keşfedebilirsiniz.

Tothesmart, Web 3.0 üstüne kurulu tamamen merkezi olmayan bir sistemdir; bu, güvenliğin bağımsız olarak denetlenen akıllı bir sözleşme ile güvence edilmiş olduğu anlamına gelir.

Şu anda internasyonal topluluğa katılma fırsatı var:

Internet sayfası https://tothesmart.com

Denetim https://hazecrypto.net/audit/tothesmart

Telegram kanalı https://t.me/tothesmartofficial

Topluluk sohbeti https://t.me/tothesmartofficialchat

Twitter https://twitter.com/tothesmart

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCgnx3zkNtzWe7JIbxettbKQ

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket yada bağlı kuruluşları yada hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan ilkin kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Bitcoin.com Medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için ads@bitcoin.com ile iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir