TRX Son Kazanımlarını Genişletirken ETC 10 Haftanın En Yüksek Seviyesine Yakın – Piyasa Güncellemeleri Bitcoin Haberleri

Ethereum classic, bugünkü seansta fiyatlar %14’ün üstünde arttığı için Çarşamba günü on haftanın en yüksek seviyesine yaklaşıyordu. Bu kazançlar, fiyatların art arda ikinci gün yükselmesiyle geldi ve tron ​​ek olarak son günlerdeki kazançlarını da artırdı. Genel olarak, kripto piyasa kıymeti, yazı yazarken %1,51 daha yüksek.

Ethereum Klasik (ETC)

Ethereum klasiği (ETC), token Çarşamba günü neredeyse %15 arttığı için bugünkü seansta kayda kıymet bir hamle oldu.

Salı günü 23.72$’lık dip seviyesinin arkasından, ETC/USD günün erken saatlerinde 27.51$’lık gün içi zirvesine terfi etti.

Hareket, ethereum classic’i, çoğunlukla 6 Mayıs’tan bu yana tutulan 28 dolarlık uzun vadeli direnç seviyesinin yakınında görmüş oldu.

ETC/USD – Günlük Grafik

Geçen Cumartesi, token bu noktadan kısa bir süreliğine koptu ve Mayıs ayından bu yana işlem gören en yüksek düzey olan 28.23 dolara terfi etti.

Grafiğe bakıldığında, 14 günlük göreli güç endeksi (RSI) şu anda 70 direnç seviyesinin birazcık altında olan 68.44’te seyrediyor.

ETC bu mevcut momentum akışını sürdürecekse, fiyat gücünün bu yaklaşan tavanın ötesine geçmesi gerekecektir.

Tron (TRX)

ETC’ye ek olarak, fiyatlar son bir destek noktasından uzaklaşmaya devam etmiş olduğu için tron ​​(TRX) de art arda ikinci bigün terfi etti.

TRX/USD bugünün seansında 0,06631$’lık gün içi en yüksek seviyesine terfi etti ve bu, dünün en düşük seviyesi olan 0,06383$’dan %3’ün üstünde bir artış kaydetti.

Bugünkü ralli, boğaların beş günlük bir yitirme serisine son vermesiyle TRX’in dün meydana gelen seansta 0,06300 dolarlık taban fiyattan sıçramasının arkasından geldi.

TRX/USD – Günlük Grafik

Grafikten görüldüğü şeklinde, bu toparlanma 10 günlük hareketli averaja (kırmızı) karşın geliyor ve 25 günlük MA (mavi) karşısında aşağı doğru aşama kaydediyor.

Tipik olarak, bu şekilde bir çapraz bir düşüş trendine işaret ediyor, sadece duyarlılık şimdi görünüşte boğaların lehine değişti.

Bununla beraber, göreceli güç hızla 49.85’lik bir direnç seviyesine yaklaşarak bu yakında kontrol edilebilir.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

RSI bu dirence ulaştığında tronun düşmesini bekliyor musunuz? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

Eliman Dambıl

Kripto, Hisse Senedi ve FX’te aracı kurum direktörü, perakende tecim eğitimcisi ve piyasa yorumcusu olarak çalışan Eliman, piyasa analizine eklektik bir görüş açısı getiriyor.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons, Sharaf Maksumov / Shutterstock.com

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir