UNI ve BCH %20’den Fazla Arttı, Birkaç Ayın En Yüksek Seviyelerine Ulaştı – Piyasa Güncellemeleri Bitcoin Haberleri

Uniswap, token Nisan ayından bu yana en yüksek noktasına yükselirken Perşembe günkü seansta %20’nin üstünde yüksek işlem görüyordu. Bu, Fed faiz kararının arkasından Salı günü kripto piyasalarının yükselmesiyle geldi. Bitcoin Cash, haberlerde altı haftanın en yüksek seviyesine ulaştı. Küresel kripto piyasa kıymeti, yazı yazarken %6.51 daha yüksek.

Uniswap (UNI)

Uniswap (UNI), token bugünün seansında ortalama %30 arttığı için Perşembe günkü dikkate kıymet hareketlerden biriydi.

Dün meydana gelen seansta 6,77$’lık düşük bir düşüşün arkasından UNI/USD bugün erken saatlerde 8,72$’lık gün içi zirvesine terfi etti.

Hareket, tokenin fiyatların 9 dolar civarında işlem görmüş olduğu 26 Nisan’dan bu yana en yüksek seviyesine ulaştığını görmüş oldu.

UNI/USD – Günlük Grafik

Bugünkü fiyat artışı, UNI’nin daha ilkin son üç aydır tutulan 0,7,75$’lık son direnç seviyesinin üstüne çıkmasıyla geldi.

Fiyattaki bu artış, 14 günlük nispi güç endeksinin 69’da kendi direnç seviyesiyle çarpışmasıyla ortaya çıkıyor.

Uniswap boğaları muhtemelen mevcut momentumlarını korumaya çalışacak ve tutarları 10 dolara doğru itecek, sadece bu sadece göreceli güç endeksi (RSI) üstündeki tavan kırıldığında gerçekleşebilir.

Bitcoin nakit (BCH)

UNI’ye ek olarak, bitcoin cash (BCH) de bugünkü seansta fiyatların %20’nin üstünde artmasıyla yeşildeydi.

BCH/USD, günün erken saatlerinde 147.57$’lık gün içi zirvesine terfi etti ve bu, fiyatların 117.86$’dan düşük bir seviyede işlem görmesinin arkasından 24 saatten kısa bir süre sonrasında geldi.

Yazı yazarken, fiyatlar dünün dip seviyesinden %24’ün üstünde işlem görüyor ve BCH 13 Haziran’dan bu yana en yüksek noktasında.

BCH/USD – Günlük Grafik

Uniswap’a benzer şekilde, bugünün tırmanışı, tokenin BCH için 132 dolar olan direnç noktasından kurtulmasıyla geliyor.

Bitcoin Cash için RSI şu anda 4 Nisan’dan bu yana en yüksek okuma olan 67.70’te seyrediyor ve fiyat gücünün kendi direnç seviyesinin üstüne çıkmasından sonrasında geliyor.

Bu ivme devam ederse, BCH boğaları için bir sonraki hedef muhtemelen 150 $ noktasının ötesinde olacak.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Bitcoin Cash bu hafta 160 dolara kadar çıkabilir mi? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

Eliman Dambıl

Kripto, Hisse Senedi ve FX’te aracı kurum direktörü, perakende tecim eğitimcisi ve piyasa yorumcusu olarak çalışan Eliman, piyasa analizine eklektik bir perspektif getiriyor.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir