Uniswap “Tam Sudoswap Desteği” Sunacak

Mühim Çıkarımlar

Uniswap, protokolün NFT ürünleri başkanının bugün tweetlediği “tam Sudoswap desteği”ni entegre etmeye çalışıyor. Haber, Uniswap’ın sonbaharda kullanıcılarına bir NFT pazar toplama ürünü sunacağını duyurmasının peşinden geldi. Sudoswap, merkezi olmayan bir NFT tecim platformudur; entegrasyonu, Uniswap’ın hizmetlerini OpenSea yada LookRare benzer biçimde geleneksel pazar yerleriyle sınırlamayı planlamadığını gösteriyor.

Bu makaleyi paylaş

DEX, deneysel NFT tecim protokollerinin yanı sıra daha geleneksel pazar yerlerinden gelen verileri toplayacaktır.

Hem Merkezi hem de Merkezi Olmayan NFT Pazar Bölgeleri

Uniswap’ın NFT planları somutlaşıyor.

Bugün Uniswap’ın NFT ürünleri başkanı Scott Lewis, Uniswap’ın NFT’leri “tam Sudoswap desteğiyle” piyasaya süreceğini belirten bir tweet yayınladı. Gönderiye eklenen bir fotoğraf, Sudoswap entegrasyonunun halihazırda devam etmekte bulunduğunu ve “havuz verilerinin esasen aktığını” gösterdi.

Uniswap, dünyanın en büyük merkezi olmayan borsasıdır (DEX); kullananların izinsiz kripto para ticareti yapmalarını sağlar. Defi Llama’dan gelen veriler, protokolün şu anda Ethereum, Polygon, Arbitrum, Optimism ve Celo’daki likidite havuzlarında kilitli 6 milyar dolardan fazla değere haiz bulunduğunu gösteriyor.

Protokol, Haziran ayında NFT’ler için bir pazar toplama platformu olan Genie’yi satın aldığını duyurdu. Uniswap, NFT’leri kendi platformunda barındırmak yerine, kullanıcılara birden fazla pazar yerinden NFT’lere tek bir noktadan erişme kabiliyeti vermeyi planlıyor. Uniswap ekibi, ürün teklifini NFT’lere genişletmenin “beyinsiz” bulunduğunu ve onları “büyüyen dijital ekonomide bir kıymet biçimi” olarak nitelendirdiğini söylemiş oldu.

Sudoswap bir NFT DEX’tir; kullananların kendi NFT likidite havuzlarını oluşturmalarını sağlayarak merkezi olmayan bir halde NFT satın almalarını yada satmalarını sağlar. Ek olarak, platform gaz için optimize eder ve yalnızca %0,5 ücret alır; bu, OpenSea’nin %2,5 ücret oranından beş kat daha düşüktür.

Lewis tarafınca bugün meydana getirilen izahat, Uniswap’ın NFT entegrasyon planlarının halihazırda iyi bir halde devam ettiğini gösteriyor. Ek olarak, protokolün kendisini OpenSea yada LookRare benzer biçimde geleneksel, merkezi pazarlarla sınırlandırmayacağını, bununla birlikte NFT DEX’leri ve daha deneysel ürünleri de ekleyeceğini gösteriyor. Ekip, NFT ticaretinin sonbaharda bir ara internet sayfasında etkinleştirileceğini öngördü.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı ETH’ye ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvel haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada noksan yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, noksan yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir