Vasil Hardfork’tan Cardano Gecikmeleri “Birkaç Hafta Daha”

Mühim Çıkarımlar

Cardano’nun teknik yöneticisi Kevin Hammon, ağ Vasil yükseltmesini başlatmadan ilkin “birkaç hafta daha” olabileceğini söylemiş oldu. Vasil, Cardano’nun ağın ölçeklenebilirliğini iyileştirmeyi amaçlayan bugüne kadarki en karmaşık yükseltmesidir. Başlangıçta 29 Haziran’da piyasaya sürülmesi gerekiyordu, sadece daha çok kontrol süresi sağlamak için iki gecikmeden bahsetti.

Bu makaleyi paylaş

Cardano’nun temel teknoloji program yöneticisi Javier Franco, Vasil hardfork’u başlatmak daha çok süre alsa bile ekibin önceliklerinin işlerin “doğru yapılmasını” sağlamak bulunduğunu söylemiş oldu.

Cardano, Vasil Hardfork’u Yine Erteledi

Geçen ay piyasaya sürülmeyen Cardano’nun Vasil hardfork’u bir kez daha ertelendi.

Cardano geliştiricisi Input Output Global’ın teknik müdürü Kevin Hammon Perşembe günü yapmış olduğu bir röportajda, merakla beklenen Vasil yükseltmesinin testi tamamlamak ve “pürüzsüz bir süreç” sağlamak için erteleneceğini söylemiş oldu. Güncelleme yayınlanmaya hazır olana kadar “birkaç hafta daha” olabileceğini de sözlerine ekledi.

Input Output’un çekirdek teknoloji program yöneticisi Javier Franco’ya gore, Vasil hardfork Cardano’nun bugüne kadarki “en mühim güncellemesi”. “Oldukca sayıda hareketli parça, birçok bağımlılık var” dedi ve yükseltmeyi başlatmak daha çok süre alsa bile ekibin önceliğinin “işlerin doğru yapılmasını” sağlamak bulunduğunu deklare etti.

Hardfork’un başlangıçta 29 Haziran’da yayınlanması planlanıyordu, sadece son tarih aşıldığında, Girdi Çıktısı hedef direğini “kontrol için daha çok süre tanımak” için Temmuz ayının son haftasına taşıdı.

Yükseltme, Cardano’nun ölçekleme kabiliyetlerini mühim seviyede artırmayı vaat ediyor. Girdi Çıktısı daha ilkin bunun Cardano’nun bugüne dek almış olduğu en karmaşık girişim bulunduğunu belirtmişti. Kodun kendisinin yalnızca teknik karmaşıklığının yanı sıra, yükseltme, sorunsuz bir geçiş sağlamak için ekosistemin paydaşları içinde mühim bir koordinasyon gerektirir.

Cardano, ortalama 17.5 milyar dolarlık piyasa kıymeti ile dünyanın sekizinci en büyük kripto para birimidir. Bununla beraber, kripto endüstrisinin en eski ve en iyi malum Katman 1 akıllı sözleşme ağlarından biri olmasına karşın, direkt rakiplerinin bir çoğu gibi canlı bir DeFi ekosistemi oluşturmayı başaramadı. Defi Llama’nın verilerine gore, kilitli toplam kıymeti ortalama 136.65 milyon dolar tutuyor. En büyük akıllı sözleşme ağı olan Ethereum 57.44 milyar dolara yakınken, Solana 2.69 milyar dolara haiz.

Cardano’nun mahalli tokeni ADA, Vasil erteleme haberlerinden büyük seviyede etkilenmedi. CoinGecko verilerine gore, günde %5.7 artışla şu anda 0,52 $ seviyesinde işlem görüyor.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı ETH’ye ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler öncesinden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada tamamlanmamış yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, tamamlanmamış yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir