VisionsDAO, Gamefi için Sürdürülebilir Ekonomiler Elde eden Modüler Bir Yığın Sunuyor

Bu makaleyi paylaş

Gelecek vaat eden bir GameFi altyapısı girişimi olan VisionsDAO, yeni bir sürdürülebilirlik dalgasına güç verecek sağlam kripto ekonomik tasarımları ve tak-çalıştır modülleri uygulamak isteyen oyun geliştiricileri için temel bir ilkel olabilecek bir şeyi bir yıldan uzun süredir inşa ediyor. zincir üstü Web3 oyunları piyasaya çıkacak ve gelişecek.

Web3 Oyun Üreticileri için Geliştirme Maliyetlerini Azaltma

VisionsDAO, blockchain destekli oyunlara geçiş yapmak isteyen Web3 oyun kurucuları ve eski oyun stüdyoları için geliştirme maliyetlerini ve riskleri azaltırken, piyasaya sürme süresini hızlandıran yüksek kaliteli kripto-ekonomik modüller vesilesiyle ilgi çekici oyun ve döngüsel oyun ekonomileri sağlamayı amaçlıyor. .

VisionsDAO, mevcut “Oynat-to-Earn” oyun formatına meydan okumak istiyor.

VisionsDAO kurucu ortağı Nico Rodriguez şunları söylemiş oldu:

“Oyuncular, loncalar ve proje ekipleri için ana tasarım odağı kazanmak olduğunda, oyunlar sevinç kaynaklarından oldukca iş şeklinde geldi ve sonuçta daha yüksek satın alma maliyetleri ve daha düşük elde tutma oranları ortaya çıktı.”

Birçok oyunun karşılaşmış olduğu sorunlardan biri, sürdürülebilir olmayan hiper enflasyonist token tasarımları ile ilgiliydi ve bu, giderek artan sayıda yeni oyuncunun piyasaya taşan devamlı artan bir token arzı satın almasını gerektiriyordu. Bundan dolayı, jeton tutarları düştü ve birinci dalga GameFi şirketlerindeki başarısızlık oranları, oyuncular, yatırımcılar ve kurucular için ürkütücü bir mevzu haline geldi.

Bunu çözmek için VisionsDAO, oyun geliştiricileri tarafınca seçici olarak yada tamamen dahil edilebilecek 5 modülden oluşan bir yığın geliştirdi ve sonuçta tamamen zincir üstünde bir iş simülasyonu oyunu oluşturdu. Visions-SDK, modüllerin parametrelerini tam olarak istedikleri şeklinde çalışacak şekilde yapılandırarak her insanın kendi simülasyon oyununu başlatmasına izin verir.

Projenin teknik gelişimini de yöneten Nico Rodriguez, Web3 Ekosisteminin tamamı üstünde arzu etmiş olduğu etkiden bahsetti:

“Zincir üstünde iş simülasyonu ve iktisat oyunlarının geliştirilmesini o denli akıcı hale getiriyoruz ki, yalnızca eski oyun stüdyolarının ve Web3 oyun kurucularının yığınımızdan faydalanacağına değil, bununla beraber DAO Toplumsal Oyunlarının ortaya çıkmasını sağlayacağımıza da inanıyoruz. yeni bir topluluk oluşturma aracı olarak, boyutlarını ve katılımlarını artırırken, bununla beraber DAO’ların ve Protokollerin, değiştirilebilir ve değiştirilemez dijital varlıklar oluşturarak öğeler üretmek şeklinde yeni mekanizmalar yöntemiyle hazinelerini genişletmelerine destek oluyor.”

VisionsDAO SDK’yı kullanan geliştiriciler, döngüsel ekonomik özelliklerden yararlanarak ve hiperenflasyon risklerini azaltarak, EVM uyumlu blok zincirlerinde beraber çalışabilir kabiliyetlerle zincir üstünde çalışan oyunlar başlatabilir. Modüller, sıkıntılı DeFi protokollerinin başarı göstermiş olmasını elde eden aynı zihniyetle oluşturulmuştur.

Kurucu ortak ve ekosistem geliştirme lideri Phil Lewandowski şunları ekledi:

Geliştiricilerin ve sanatçıların beraber daha fazlasını yapabilmeleri için yenilikçi GameFi altyapısı ve araçları oluşturuyoruz. İlk modüler yığınımız vesilesiyle, yalnızca oyun içinde değil, bununla beraber Web3’ün öteki gelişen ve gelişmekte olan sektörlerinde de devamlı genişleyen beraber çalışabilir ekosistemler evreninin ortaya çıkışını süratli bir halde başlatmayı amaçlıyoruz. GameFi, DeFi’den ReFi’ye kadar her segmente entegre edilebilir ve yeni merkezi olmayan teknolojilerin ve ek olarak yeni değerlerin benimsenmesini hızlandırır.”

VisionsDAO, sanayi devleri Animoca Brands, Spartan, Trent McConaughy, Bruce Pon ve John Lilic şeklinde öncü kurucular ve meleklerden başlangıç ​​turunda 2,2 milyon dolar topladı, ek olarak Alliance DAO ve Kilonova Ventures şeklinde hızlandırıcılardan ve stratejik ortaklardan çok büyük destek aldı.

Kurucular, tüm oyun kurucuları, hardcore oyuncuları, DAO üyelerini, yatırımcıları ve GameFi meraklılarını, internet sayfaları vesilesiyle protokol hakkında daha çok data edinmek ve gelecekteki ortaklık fırsatları için iletişime geçmeye çağrı ediyor.

VisionsDAO, zincir üstünde iş simülasyonu oyunları getiren merkezi olmayan ve açık kaynaklı bir altyapı sağlayıcısıdır. Kıymet yaratmak için yeni akışların kilidini açmak için jeton mühendisliğinin esnekliğini oyunla birleştirir. VisionsDAO’nun döngüsel ekonomik modelleri ve oyunlaştırılmış temettü havuzları, geliştiricilerin tüm ekosistemi oyunlaştırmasını sağlar.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler öncesinden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada noksan yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, noksan yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir