Vitalik Buterin, ETHW hard fork savunucularını “süratli bir para kazanmaya çalışmak” olarak nitelendiriyor

Cenup Kore Blockchain Haftası esnasında kapalı bir basın toplantısında konuşan Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, hisse ispatını korumak için Ethereum’un sert çatalını zorlayan insanları “bir tek süratli bir para kazanmaya çalışmak” olarak nitelendirdi.

Justin Sun kısa süre ilkin Poloniex borsasında iki yeni token listeleyerek birleşme sonrası Ethereum hard fork desteğini duyurdu. Belirteçler, sırasıyla Proof of Stake ve Proof of Work ile ilgili olarak ETHS ve ETHW olarak adlandırılacaktır. ETHW, Beacon zincirinin birleştirilmesinden sonrasında GPU madencilerinin Ethereum madenciliğine devam etmiş olduğu yeni oluşturulmuş bir Ethereum hard forkunu temsil edecek. Bazı Çinli madencilerin Justin Sun ile beraber bu yeni zincirin bir parçası olmak için kaydoldukları bildirildi.

Ek olarak Sun, mevcut ağın bir versiyonunu bir iş kanıtı zinciri içinde tutmak için Ethereum’u çatallama hareketini teşvik etmek istiyor. Zincirin gerçekleşmesi durumunda bir geliştirici topluluğu oluşturmak için 1 milyona kadar ETHW sunuyor.

Şu anda 1 milyondan fazla #ETH’miz var. #Ethereum hard fork’u başarı göstermiş olursa, #ETHW topluluğuna ve geliştiricilere #ethereum ekosistemi inşa etmeleri için bir miktar forklu #ETHW bağışlayacağız. https://t.co/ee4kGSuVoK

– HE Justin Sun🌞🇬🇩 (@justinsuntron) 4 Ağustos 2022

Vitalik, topluluk içinden hisse ispatı için destekten başka bir şey görmediğini belirtti ve hisse ispatını elinde tutmak isteyen bir çok kişinin Ethereum ekosisteminin “yabancıları” bulunduğunu kaydetti.

Tron blok zincirinin kurucusu Justin Sun, şüphesiz birçok hesaba gore Ethereum ekosisteminin dışındadır. Vitalik ek olarak, hard fork taraftarlarının “kendi borsaları bulunduğunu ve bir tek süratli para kazanmaya çalıştıklarını” belirtti.

Bir hard fork’un her iki çatallı zincirde de yaşayan NFT’lerde sorunlara niçin olup olmayacağına ilişkin bir sual üstüne Vitalik, “Bu emek harcama kanıtı hard fork’un mühim bir şey haline gelmesi durumunda pazarın karışıklığını öngörüyorum” diye yanıtladı.

Bununla beraber, Vitalik, bunun birçok kişinin “ana ağ” olarak değerlendireceği sorunlara yol açabileceğini kabul etmek yerine, yükü süratli bir halde iş kanıtı zincirine koydu. Bir çatal çekiş kazanırsa, Vitalik, “Inanırım problemler çıkacaktır… Eğer bir çatal yapmak istiyorlarsa, bu sorunları azaltmak onların görevidir” dedi.

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir