Voyager Önümüzdeki Hafta Para Çekme İşlemlerini Tekrardan Açmayı Planlıyor

Mühim Çıkarımlar

Voyager, müşterilere para çekme işlemlerini tekrardan açmasına izin verecek mahkeme onayı aldığını söylemiş oldu. Şirket, para çekme işlemlerini 11 Ağustos’ta günlük 100.000 dolar limitle tekrardan açmayı planladığını söylüyor. Voyager, 5 Temmuz’da batkı başvurusunda bulunmadan ilkin 1 Temmuz’da para çekme ve öteki hesap faaliyetlerini askıya aldı.

Bu makaleyi paylaş

Voyager, müşterilere para çekme işlemlerine erişim sağlamaya adım atmak için mahkeme onayı aldı.

Voyager Para Çekme İşlemlerini Tekrardan Açacak

Voyager Digital, müşterilerin fonlarını çekmesine izin vermeyi planlıyor.

Şirket ilk olarak 1 Temmuz’da para çekme ve öteki ticari faaliyetlerini askıya aldı. Arkasından 5 Temmuz’da batkı başvurusunda bulunmuş oldu ve bu tarihten kısa bir süre sonrasında mahkeme işlemlerine başladı.

Şimdi, Voyager, mahkemenin müşterilerin fonlara erişimini tekrardan sağlama teklifini onayladığını söylüyor. Bu fonlar, daha önceki bir duyuruda detaylı bir şekilde açıklanmış olduğu şeklinde, New York’taki Metropolitan Commercial Bank’ta (FBO) yararına bir hesapta tutulmaktadır.

Şirket bugün yayınladığı blog yazısında, “Paranıza erişmenin ne kadar mühim bulunduğunu biliyoruz ve bu onayla beraber yakında nakit para çekme işlemlerine başlayacağız” dedi.

Voyager, 11 Ağustos’tan itibaren yalnızca nakit çekimler için Voyager uygulamasına erişime izin vermeye başlamayı umuyor.

Platformun kullanıcıları, günlük ACH vasıtasıyla 100.000 ABD dolarına kadar para çekme talebinde bulunabilecekler.

Müşteriler, varlıklarını detaylandıran bir e-posta alacaklardır. Kullanıcılar, beyanı ile hesapları içinde tutarsızlıklar görürlerse, şirkete karşı dava açmak için 3 Ekim’e kadar süreleri var.

Voyager, müşterilerin 5 ila 10 iş günü içinde parayı alacağını ve talepleri “mümkün olan en kısa sürede” işlemeyi hedeflediğini söylüyor. Taleplerin, dolandırıcılık incelemelerini ve hesap mutabakatını içeren manuel incelemeye doğal olarak tutulması icap ettiğini not eder. Kati zamanlama, kullananların bankalarına da bağlı olacaktır.

Voyager ek olarak şirketini tekrardan organize etmesini sağlayacak planlar içinde bulunduğunu da doğruladı. Bugün, “bağımsız bir tekrardan yapılanma süreci ve firmanın potansiyel satışını takip ettiğini” söylemiş oldu.

Mahkemenin firmanın satışı için ihale prosedürlerini onayladığını kaydetti. Tekliflerin 26 Ağustos’a kadar verileceği ve 8 Eylül’de bir satış duruşmasının yapılacağı açıklandı.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı BTC, ETH ve öteki kripto para birimlerine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvelde haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada noksan yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, noksan yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir şekilde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir