Web3 ve Metaverse NFT Tesir Alanları Artık Quik․com’da Mint’te Kullanılabilir – Sponsorlu Bitcoin Haberleri

sponsorlu

Quik.com, kullananların yarının web’inde ve meta veri tabanında varlıklarını oluşturmaları için bir ağ geçidi geçişi olarak NFT alan adlarını sunuyor. .metaverse, .web3, .vr ve ötekiler dahil olmak suretiyle fazlaca çeşitli üst düzey alan adları, bu NFT alan adı pazarı Quik.com’da mevcuttur ve kullananların yaratıcı yanlarını geleceğin web’inde açığa çıkarmalarını sağlar.

İlk nane Metaverse NFT Tesir Alanı.

İlk nane Web3 Tesir Alanı.

Sanayi hızla genişlediğinden ve bununla beraber web’in en geleneksel yanlarını elde etmenin ve günümüz internetinin emek harcama şeklini işlevsel hale getirmenin yollarını genişlettiğinden, bu da maddi dünyanın sanal bir genişlemesini yaratacaktır. Bu alan adları, ilk olarak, Quik.com sahipleri için gelecekteki birçok kullanım ve avantaj sunmuş olacağı kati olan, gelişen Quik ekosistemi ile beraber teknolojik gelişmelere erişmeleri için bir ağ geçididir.

Quik.com ek olarak, kullananların alan sahiplerini listeleyen ve müşterilere bu alan adlarının temel özelliklerini açıklayan bir kayıt defterinden alan adları ile kontakt kurabileceği, değiş tokuş edebileceği, tecim yapabileceği ve alan satın alabileceği bir P2P NFT alan adları pazar yeri sağlar. kopyalandı.

Bu pazar yeri, insanların başka bir şahıs tarafınca oluşturulmuş bir alan adı satın almak için sahiplerle ve satıcılarla kontakt kurmasına olanak tanır ve her iki tarafa da tam takdir yetkisi sunar. Quik sistemindeki tüm işlemler, Ethereum, ERC-721, ERC-1155 ve BEP-721, BEP-1155 benzer biçimde süratli işlemleri kolaylaştıran protokollere dayandığından kullanıcılar güvendedir. Bu, kullanıcılara tam bir özerklik ve ek olarak satılık şeyler gönderebilecekleri merkezi olmayan, güvenli bir pazar yeri sağlar.

NFT alanları nedir?

.com ve.gov benzer biçimde geleneksel üst düzey alan adları, ICANN düzenlemeleri tarafınca yönetilen merkezi otoritelerdir; Tüketiciler alan adlarına teknik olarak sahipken, merkezi otorite kullananların verilerini seyredip denetim etmiş olduğu için gerçek sahipler değillerdir. Buna karşılık, halka açık bir blok zincirinde akıllı sözleşmeler olarak kurulan .metaverse ve .web3 benzer biçimde NFT alanları da sahibine tamamen özerklik verir ve bununla beraber hak sahibidir.

Tıpkı kripto para biriminin bir kullanıcının dijital cüzdanına kaydedilebilmesi benzer biçimde, kopyalanamayan alanlar da orada saklanabilir, bu da üçüncü tarafların müdahale etmesini ve kullanıcıyı her alanın tek ve benzersiz sahibi olarak kurmasını engeller. Ek olarak, Quik.com bu adları yenileme tutarı olmadan sunarak tüketicileri yeni oluşturulan alan adlarının yasal ve meşru sahipleri haline getirir.

Kendini koruma en belirgin özellik olduğundan, bu alanları merkezi alanlardan ayıran şey budur. Bu bununla beraber size ve web’deki içeriğinize geleneksel kullanıcılara gore bir destek elde eden büyük avantajlarla beraber gelir.

Web sitenizin içinde ne olduğu sizin tarafınızdan denetim edilmektedir ve sizden başkası müdahale edemeyeceğinden ve verilerinize ulaşamayacağından, hem verilerin hem de web sitesinin meşru sahibi sizsiniz. Bunlar merkezi olmayan ve blok zinciri için optimize edilmiş olup, kullananların herhangi bir merkezi otoriteyi düşünmeden veri ve izinleri aktarmasını kolaylaştırır.

Bu, kullanıcılara tam bir özerklik ve dünya genelinde dijital varlık ve teknoloji alışverişinde fazlaca daha güvenli ve daha süratli bir yöntem elde eden bir platform üretti.

Alanın sahibi olmanın yanı sıra, denetleyicisi olarak da hareket edersiniz. Quik.com’dan .metaverse yada .web3 alan adlarını kullanarak merkezi olmayan bir internet sayfası barındırdığınızda, kullanıcılar sizi bulmanın süratli bir yoluna haiz olacaklar.

Bir kullanıcı, entegre bir cüzdanda maxwallet.metaverse benzer biçimde alan adınızı yazdığında, blok zincirini arar, adresinizi anında bulur ve yalnızca uzun kripto adreslerini iyileştiren ve kısaltan rahat işlemlere yada takaslara izin verir.

Bu alanlar, gelişen web’in mühim bir bileşenini oluşturur ve erken dönemde en mühim çevrimiçi yeniliklerden bazıları olarak kabul edilir. Yatırımcıların metaverse’e yatırım yapmaları ve varlıklarını güvence altına almaları için şimdi ideal vakit. Bu, gelişmekte olan meta veri tabanı sanayisine ve bu teknolojiyi araştırmak ve genişletmek için yeni araçlara erişen ve yenileyen küresel devlere atfedilir.

Quik.com’daki meta veri deposu ve web3 alanları, daha çok kullanıcı çeken çekici bir özelliğe ek olarak tüketicilere içeriğin bir görünümünü veren bir içerik şeffaflığı düzeyine ulaşır. Bu, web sitesinin yada cüzdanın web3 yada meta veri deposuyla ilgili bir özellik, içerik yada varlık içerip içermediğinin daha net bir resmini sağlar.

Quik.com’da fazlaca sayıda alan bulunduğundan, müşteriler engellemeler yada tek kişilik alan adları tarafınca kısıtlanmadan yaratıcı arayüzlerini geleceğin web’inde özgür bırakabilirler.

Web3 yada meta veri deposu tesir alanı iyi mi alınır?

Quik.com’un hususi web3 ve metaverse tesir alanları, kullananların merkezi olmayan bir web oluşturmasına yada zahmetli cüzdan adres sürecini ince ayar yapmasına izin vererek gelecekteki tüm web ile ilgili işlemleri kolaylaştıracak olan, kullananların süratli ve rahat bir halde merkezi olmayan bir web oluşturmasını elde edecektir. Web3 yada metaverse alan adınızı almak için birkaç rahat adımı uygulamanız yeterlidir.

Quik.com’da gezinme:

Tarayıcınızda Quik.com’u arayarak Quik ekosistemine girebilirsiniz. Arayüz, kendi NFT alan adınızı oluşturabilmeniz için Quik.com tarafınca sunulan TLD’leri görüntüler.

Mesela, bir kullanıcı metaverse mülkünü öteki kullananların ve kendisinin bulmasını kolaylaştırmak için popcorntoday.metaverse benzer biçimde bir tesir alanına katkıda bulunmak isteyebilir. Bu, kullananların karmaşık algoritmalar yada rastgele sayılar yerine hatırlaması kolay bir ad aramasına olanak tanır ve yüzeyinize erişmek isteyen hepimiz direkt meta veri deposu mülkünüze yönlendirilir.

Bir web3 internet sayfasını barındırmak yada web3 tabanlı bir mülke haiz olmak isteyen kullananların aynı yaklaşımı izlemesi ve Quik.com’da ilgili web3 alanını seçmesi yeterlidir.

Mesela, bir kullanıcı web3’e bir içerik internet sayfası yüklemek istiyor. Quik.com, web3’e benzeyen ve ek olarak myanime.web3 benzer biçimde .web3 alan adlarına haiz web sitelerinin içinde ne olduğunun insanların tanınmasını elde eden popüler bir .web3 NFT alanı satıyor. Bu, kullananların içeriğinizi bulmasını ve web sitenize erişmesini kolaylaştırır.

Kullanıcılar alanlarını Quik.com’da bastıktan sonrasında, Quik ekosistemi artık alana erişimi yada alan üstünde denetim sahibi değildir ve kullanıcılara herhangi bir engelleme getiremez, bu da kullananların merkezi olmayan egemenlik talep etmelerine ve istedikleri şekilde sörf yapabilecekleri ve meşru hale gelebilecekleri bir alan talep etmelerine izin verir. iyelik.

Pek fazlaca kullanıcının kripto para birimiyle deneyimlediğinin aksine, insanların NFT alanı, web3 ve metaverse teknolojisini hemen hemen emekleme aşamasındayken edinmeleri ve kullanmaları için ideal bir an.

Quik.com’u Şimdi Ziyaret Edin

Quik’in telgraf grubuna katılın – https://t.me/quikcom

Quik’i CMC’de takip edin – https://coinmarketcap.com/currencies/quik

Web5 hakkında daha çok data edinin – https://fifthweb.com

Quik’i Instagram’da takip edin – https://www.instagram.com/quikdotcom/

Metaverse tesir alanları hakkında daha çok data edinin – https://metatelegraph.com/metaverse-domains-how-to-buy-faq/

Quik’i Twitter’da takip edin – https://twitter.com/quikdotcom

Bu sponsorlu bir gönderidir. Hedef kitlemize iyi mi ulaşacağınızı buradan öğrenin. Aşağıdaki yasal uyarıyı okuyun.

Bitcoin.com Medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için ads@bitcoin.com ile iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir