Wirex, cüzdan tabanlı token takaslarını etkinleştirmek için 1 inç ile ortak oldu

Velayetsiz cüzdan platformu Wirex, token takaslarını güçlendirmek için toplama API’sini kullanmak için 1inch Network ile ortaklık kurdu. Ortaklık yardımıyla, Wirex cüzdan kullanıcıları cüzdan içinde token alışverişi yapabilecekler.

Bir duyuruda, 1inch Network kurucu ortağı Sergej Kunz, ortaklığın Wirex topluluğu üyelerinin tokenlerini birden fazla blok zincirinde değiştirmesine izin vereceğini söylemiş oldu. 1inch, takas yollarını kabul eden bir arama algoritması kullanarak Wirex kullanıcılarının takasları için en uygun alım satım oranlarını bulmasını sağlar. Kunz ek olarak ortaklığın, 1 inçlik platformun çözümleri için benimsenmesini elde eden bir hareket bulunduğunu kaydetti.

Wirex’in kurucu ortağı Pavel Matveev’e nazaran, 1 inçlik entegrasyon, projelerinin kullanıcılarına merkezi olmayan finansa (DeFi) erişim sağlamanın bir yolu. Matveev, cüzdanlarında bulunan işlevsellik yardımıyla, kullananların varlıklarını değiştirirken zamandan ve paradan tutum edebileceklerine inanıyor.

Wirex ekibine nazaran, 1inch ile ortaklık, Avalanche (AVAX), Polygon (MATIC), BNB Chain (BNB) ve Fantom (FTM) şeklinde yeni blok zincirlerine genişleme girişimleriyle uyumludur.

İlgili: Şık Haberler: Yuga Labs CryptoPunks satın alıyor, 1 inç Cüzdan NFT’leri ve daha fazlasını destekliyor

Ayrıca, DeFi dünyasının öteki bölgelerinde, Nomad adlı bir jeton köprüsü bir güvenlik açığından geçti ve ortalama 200 milyon dolarlık yitik bildirildi. Bazı istismarcılar fonları Nomad ekibine iade etmeyi planladıklarını iddia ettiler ve Twitter vesilesiyle iletişime geçtiler. Nomad ekibi, Cointelegraph’a yetkilileri aslına bakarsan bilgilendirdiklerini ve durumu çözmek için devamlı çalıştıklarını söylemiş oldu.

Adem-i merkeziyetçilik mevzusunda Temmuz ayında Solana’nın (SOL) ademi merkeziyetçi olup olmadığı tartışması yaşandı. DeFi şirketi Unstoppable Finance, doğrulayıcı sayısını ve Nakamoto katsayısını belirterek Solana’nın “insanların düşündüğünden daha merkezi olmayan” bulunduğunu savundu. Sadece, topluluğun bazı üyeleri, Solana’nın geleneksel sistemlerle aynı olduğuna inanarak ikna olmamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir