XOXO Senaryoyu Çeviriyor ve Bir Genesis Koleksiyonu Açık Artırma Duyurusu Yapıyor – Basın bülteni Bitcoin Haberleri

basın bülteni

BASIN BÜLTENİ. Eşinizi, ailenizi ve arkadaşlarınızı toplayın ve “XOXO Aşk hikayeleri” olarak malum XOXO NFT oluşumunun bir parçası olun.

Devir’ler tarafınca özenle seçilmiş 101 muhteşem olmayan hususi çift, arka planda eşi benzeri olmayan bir aşk hikayesi. Her parçanın Maya ve Yehuda tarafınca ayrı ayrı yazılmış hususi bir anlatısı vardır.

101 NFT sahiplerinin tümü, satın alınan NFT’nin öykü numarasına nazaran Yehuda ve Maya tarafınca imzalanmış, koleksiyondaki tüm 101 Aşk Öyküsünü içeren fizyolojik bir kitap alacak. Ana koleksiyondan 1 XOXO NFT’lik fazladan bir airdrop ve ek benzersiz avantajlar Maya ve Yehuda tarafınca yakında hususi bir çevrimiçi görüşmede açıklanacak.

Ana koleksiyonu değişik satış alternatifleriyle iki aşamaya ayırma sonucu, hem XOXO topluluğundan hem de toplumsal medyadan gelen fazlaca sayıda geri bildirimin arkasından gelen, oldukça beklenen proje için yürekli bir kararmış oldu.

Devrimler, fanatiklerine, XOXO topluluğu ve üyelerini dinledikten ve seslerini bu girişimin şekillendirme sürecine dahil ettikten sonrasında bu adımların atıldığına dair güvence verdi.

Ve hepsi, ART Basel 2022’de konuşmacı olarak duyuru edilirken ve NFT.NYC konferansında görünürken – Devir’lerin ve sevgili XOXO topluluğunun bağ kurma sürecinde bir başka coşku verici haber ve mühim adım.

XOXO evrenini mükemmelleştirme söz mevzusu olduğunda bu bir maraton çabasıdır, şundan dolayı fazlaca çeşitli hizmetler sunmayı, Devirlerin şaşırtıcı kariyerleri süresince sundukları şeklinde yüksek bir sanat düzeyine haiz olmayı ve yeterince gerçekçi hedeflere haiz ulaşılabilir bir yol haritasına haiz olmayı amaçlamaktadır. yerine getirmek.

Gıptayla bakılan 101 XOXO Aşk hikayesinin Hollanda müzayedesi, 16 Haziran, 09:00 EST’de https://xoxonft.io/ Resmi Web Sitesinde gerçekleşecek.

Yaşam boyu sanatçılar olarak Maya ve Yehuda devamlı yaratmaya ve yenilik hayata geçirmeye heveslidir ve XOXO projesi, fanatiklerine nihai fütürist hususi deneyimi sunmak için çabalarının çoğunu adamaya karar verdikleri yırtıcı bir maceradır.

Bu, Devirlerin sanat dünyasındaki naturel evrimi, geçmişten geleceğe, bunu sanatlarının ve çalışmalarının ardındaki kalıcı dehanın gerçek sırrı içinde barındırıyor: ilişkileri. Ve aşkları ne kadar güçlenirse, sonuçlar da bir o kadar güzel olur.

Bundan dolayı, FOMO’nun devralmasını beklemeyin ve 16 Haziran’a hazır olduğunuzdan güvenilir olun, şundan dolayı fark etmeden ilkin, XOXO’nun Aşk Hikayeleri koleksiyonu başkaları tarafınca süpürülecek.

Daha çok data için: https://linktr.ee/xoxonft

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket yada bağlı kuruluşları yada hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan ilkin kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Bitcoin.com Medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için ads@bitcoin.com ile iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir