XRP Hafta Sonuna Adım atmak İçin 5 Ayın En Yüksek Seviyesine Yakın – Piyasa Güncellemeleri Bitcoin Haberleri

Eskiden ripple olarak malum token Xrp, mevcut kırmızı dalganın piyasaları kasıp kavurmasına karşın Cumartesi günü beş ayın en yüksek seviyesine yakın terfi etti. Token, boğalar son zamanlardaki en yüksek seviyeleri tekrardan yakalamaya çalışırken, 0,525 dolarlık bir tavanın üstünde marjinal bir halde işlem görüyordu. Cosmos da daha yüksekti ve mühim bir direnç noktasında kırılma noktasına yaklaşıyordu.

XRP, Cumartesi günü çoğunlukla daha düşük işlem gören kripto para piyasalarına karşın hafta sonuna adım atmak için beş ayın en yüksek seviyesine terfi etti.

Dün meydana gelen seansta 0,4855 $’lık düşük bir düşüşün arkasından XRP/USD, önceki dipten 24 saat sonrasında 0,5279 $’a terfi etti.

Bu artış, tokenin 0,525 dolarlık kilit direnç noktasından marjinal bir halde kırıldığını ve süreçte art arda altıncı günü tırmandığını görmüş oldu.

XRP/USD – Günlük Grafik

Grafiğe bakıldığında, günün bundan önceki zirvesinden bu yana kazançlar birazcık azaldı ve fiyatlar yazılırken 0,5184$’dan işlem görüyor.

Düşüş, daha önceki boğaların kazanç sağlamayı ve XRP belirsizlik alanına girerken tutunmak yerine pozisyonlarını kapatmayı seçmesiyle geldi.

Bu noktalardan biri, XRP’nin 26 Eylül’den bu yana ulaşmış olduğu en yüksek nokta olan 14 günlük bağıl güç endeksindeki (RSI) 67.45’lik tavandı.

Evren (ATOM)

Cosmos (ATOM) da Cumartesi günü yeşildeydi ve süreçte mühim bir direnç noktasıyla çarpıştı.

ATOM/USD, 12.70$’da gezinen bigün sonrasında hafta sonuna adım atmak için 13.33$’lık gün içi en yüksek seviyesine tırmandı.

Bu hafta, kozmos çoğunlukla konsolide oldu ve 12.00 ile 13.15 $ içinde işlem görmüş oldu, sadece boğalar bugün bu noktanın ötesine geçmek için harekete geçti.

ATOM/USD – Günlük Grafik

Grafikten görülebileceği şeklinde, RSI şu anda 50,00 tavanının marjinal bir halde altında olan 48.49’da izliyor.

Bu tavan kırılırsa, dünyanın yirmi birinci en büyük kripto tokeni olan ATOM/USD, muhtemelen 13.15 $ direnç noktasının üstüne tırmanacaktır.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Bu hafta sonu kozmosun bu direnç noktasını kırdığını görebilir miyiz? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

Eliman Dambıl

Eliman, piyasa analizine eklektik bir görüş açısı getiriyor, daha ilkin bir aracı kurum müdürü ve perakende tecim eğitimcisiydi. Halen Crypto, Stocks ve FX dahil olmak suretiyle çeşitli varlık sınıflarında yorumcu olarak vazife yapmaktadır.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir