Yerli Ödeme Altyapısı, Airswift, CE İnovasyon Sermayesi Tarafınca Öngörülen Tohum Öncesi Finansmanda 2 Milyon Dolar Artırdı – Basın Bülteni Bitcoin Haberleri

basın bülteni

BASIN BÜLTENİ. Vancouver, 8 Ağustos 2022 – Web 3.0 mahalli ödeme çözümlerine öncülük eden bir fintech girişimi olan Airswift, CE Innovation Capital (CEiC) liderliğindeki bir tohum öncesi finansman turunda 2 milyon ABD doları topladığını duyurdu.

Son olarak finansman, ayı piyasası hissiyatı ve kripto etrafındaki belirsizliğin ortasında geliyor. Yatırımcıların Airswift’in benzersiz modeline güvendiklerini ve dijital varlıkların kullanımını destekleyen ödeme çözümlerinin geleceği mevzusunda iyimser olduklarını gösteriyor.

Airswift, özünde blok zincir teknolojisi ile Web 3.0’a özgü kapsamlı bir ödeme altyapısı inşa ediyor. Bu, tüccarların hem kripto hem de fiat para birimini kabul etmesine olanak tanıyan ve dijital varlıklarla sorunsuz satın alma işlemlerine olanak tanıyan, kullanımı kolay bir zincir üstü ödeme ağ geçidini ihtiva eder. Airswift, ilk ürününü Eylül 2022’ye kadar piyasaya sürmeyi planlıyor ve bu, onu dünya genelinde dijital varlık kabulünü kolaylaştıran ilk tam yığın ödeme ağ geçidi çözümlerinden biri haline getiriyor.

Airswift’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Dr. Yan Zhang, “CEiC’den elde edilmiş artış, yatırımcıların blok zinciri Ar-Ge, ödeme ağ geçidi operasyonları, yasal uyumluluk ve öteki faktörlerin benzersiz gücümüze güvendiğini gösteriyor” dedi. “Kripto ödemelerinin etkinleştirilmesiyle ilgili mevcut güçlük, hem teknik alanlarda hem de fon toplamada yatıyor. Airswift, kullanıcı gizliliğini sakınan ve blok zincir teknolojisiyle desteklenen bir likidite havuzu modelini destekleyen merkezi olmayan bir ödeme ağ geçidi ile bu sorunları çözmeye kararlıdır.”

Fintech odaklı bir küresel yatırımcı olarak CEiC, blok zinciri destekli ödeme çözümlerinin dünya genelinde finansal hizmetler endüstrisinde bir paradigma değişikliği yaratabilecek temel bir teknolojik yenilik olduğuna kesinlikle inanıyor. Fintech yatırımcısı, pazarın emekleme döneminde bulunduğunu ve büyük bir gelişme potansiyeli bulunduğunu vurguluyor. 2021’de, blok zinciri destekli ödemelerin küresel hacmi 15-16 milyar USD’ye ulaştı ve o senenin tüm küresel dijital ödeme hacmi olan 7,5 trilyon USD’nin yalnız minik bir kısmını temsil etti. Yatırımcı, Airswift’in yerleşik ve ileriye dönük CeFi ve DeFi çözümlerindeki benzersiz avantajlarına ve ekibinin varlıklı deneyimine, iş zekasına ve ödemeler ve blok zinciri endüstrilerine yönelik ihtiyatlı düzenleyici zihniyete kıymet veriyor. CEiC, trilyon dolarlık küresel dijital ödeme pazarını bozabilecek yeni ödeme çözümleri oluşturmak için Airswift ile ortak olmaktan coşku duyuyor.

Airswift, kripto, e-ticaret ve Fintech alanlarında başarıya ulaşmış bir girişimci olan CEO Dr. Yan Zhang tarafınca ortaklaşa kuruldu. Ekibi, teknolojiyle ilgili elliden fazla patent almış olan blockchain Ar-Ge’sine kapsamlı bir uzmanlık getiriyor. Airswift ek olarak ödeme ağ geçidi operasyonlarında mühim bir geçmişe haizdir ve Şimal ABD, SEA ve EMEA’da kuvvetli düzenleyici onaylar elde etmiştir.

Airswift Hakkında

Airswift, dünya çapındaki işletmeler ve tüketiciler için kripto ödeme çözümlerine öncülük eden bir finansal teknoloji şirketidir. Web 3.0 mahalli oldukça kanallı ödeme ağ geçidi, kripto ile finanse edilen ön ödemeli kartlar ve işletmeleri tüketicilere bağlayan açma/kapama rampa hizmetleri sağlar. Airswift, küresel dijital ödemelerde ve kurumsal Web 3.0 finansal altyapısında kapsamlı operasyonel deneyime haiz, blok zincir teknolojisinde önder olarak bilinmektedir. Merkezi Vancouver Kanada’da bulunan Airswift, önde gelen sanayi yatırımcılarının desteğiyle 2022 senesinde kurulmuştur. Daha çok data için lütfen https://airswift.io adresini ziyaret edin.

Haber irtibatı:

annie lin

PR@airswift.io

+1-604-337-8738

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket yada bağlı kuruluşları yada hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan ilkin kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Bitcoin.com Medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için ads@bitcoin.com ile iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir