YOLOREKT dApp Şimdi Yayında. Oyunlaştırılmış-Toplumsal Fiyat Tahmin Platformu Hakkında Daha Fazlasını Keşfedin. – Basın açıklaması Bitcoin Haberleri

basın bülteni

BASIN BÜLTENİ. 2020’den beri gizli saklı modda olan ve ciddi iyileştirmeler ve oynanış geliştirmelerinden geçen YEPYENİ YOLOREKT artık CANLI. İnsanlar 3 dakikalık oyunlar esnasında çeşitli varlıklar için USDC’de teklif verebilir ve kazanabilir.

YEPYENİ YOLOREKT

Yeni YOLOREKT, bolca eğlence ve bolca kazanç potansiyeli anlamına gelir. 3 dakikalık turlara dayalı olarak, kullananların Strike fiyatının Ethereum, Bitcoin, MATIC, Doge, Tesla, Gamestop benzer biçimde varlıkların gerçek fiyatının üstünde mi yoksa altında mı olacağına dair sonsuz sayıda teklif verme şansı vardır. boru hattı. Kullanıcılar, 3 dakikalık oyunlardan herhangi birinde istedikleri kadar teklif verebilecekler – hatta gelecekte 10 turdaki oyunlara teklif verebilecekler.

1+ KADRİLYON PAZAR DEĞERİ FIRSATI –

YOLOREKT Kurucu Ortağı Yogesh Srihari, “Geleneksel türev piyasasındaki hacimler, 2021’de yalnızca 32+ Trilyon Dolar olan kripto türevleri hacmine kıyasla 1+ Katrilyon Doların üstünde” diyor.

Yogesh Srihari, “Fiyat hareketine yönelik oyunlaştırılmış yaklaşımımız vesilesiyle Web3’te kullanıcının talebini başlatmak için bir katalizör olacağız” diye ekliyor.

YOLOREKT’in kurucu ortağı Garen Vartanian, “Seçenekler fazlaca daha karmaşık ve perakende tüccarların anlaması zor” diyor.

Pantera Capital Ortağı Paul Veradittakit, “YOLOREKT’in inanılmaz bir kullanıcı deneyimine odaklanması – kimi zaman sektörde yeterince vurgulanmayan bir şey – ümit ederim ana akım kripto para birimi hakkında vurgunculuk hayata geçirmeye ve öğrenmeye olan ilgiyi artıracaktır”.

Paul Verdittakit, “YOLOREKT, herhangi bir yavaşlama emaresi göstermeyen bu büyük fotoğraf trendlerinin muhteşem kesişim noktasında yer ediniyor” diye ekliyor.

YOLORECT HAKKINDA:

YOLOREKT, Coinlist Seed Spring Batch 2021’in bir parçası olarak seçildi ve geçen yıl Pantera Capital, Cluster Capital, LemisCap, Deep Ventures, Angel DAO, Kretos Ventures ve öteki birçok üst düzey melek yatırımcı benzer biçimde seçim çerçevesi yatırımcılarından hususi turunu başarıyla tamamladı.

Beta programı esnasında YOLOREKT, ürünü kontrol etmek için beyaz listeye alınmış 30 bin kullanıcıyı ağırladı.

YOLOREKT topluluğuna katılarak güncel kalınca:

İnternet sitesi | twitter | ihtilaf | Telgraf | Zendesk

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket yada bağlı kuruluşları yada hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan ilkin kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Bitcoin.com Medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için ads@bitcoin.com ile iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir