Yuga Labs, Meebits NFT Satışlarına %5 Telif Tutarı Ekliyor

Mühim Çıkarımlar

Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonunun arkasındaki şirket olan Yuga Labs, tüm Meebits satışlarında %5’lik yeni bir telif tutarı getirdi. Stüdyo, ücretin Meebits topluluğunu yapmaya destek olmak için “bir araya getirilen” uzman bir ekibin finanse edilmesine destek olacağını ima etti. Yuga, Mart ayında Meebits ve CryptoPunks’ı satın alarak sahiplerine NFT’leri için tam ticari haklar verdi.

Bu makaleyi paylaş

Yuga Labs, telif tutarının eklenmesinin Meebits topluluğunun temel değerlerini benimseme planlarında destek olacağını söylüyor.

“Meeb Partisini Devam Ettirin”

Yuga Labs, Meebits NFT’leri için bir telif tutarı getirdi.

Şirket, güncellemeyi Perşembe günü Twitter’da duyurdu ve Meebits satışlarına anında geçerli olmak suretiyle% 5 telif tutarı uyguladığını söylemiş oldu.

Şirket, şimdi projeyi yapmaya destek olacak “parlak yaratıcı düşünürler ve bazı ölümsüz Meebits topluluk üyelerinden” oluşan bir ekip oluşturduğunu söylemiş oldu. Yuga, fonların tam olarak iyi mi kullanılacağını belirtmemiş olsa da, telif ücretlerinden elde edilmiş gelirin “tutmak için” geliştirmeye doğru gideceğini ima etti. [the] Meeb partisi gidiyor.”

Yuga, gelecek planları hakkında detaylı data vermedi, sadece ekip, Meebits topluluğunun “Kendin Yap deneyi, teknik minimalizm ve beraber çalışabilirlik” dahil olmak suretiyle temel değerlerini ikiye katlamak istediğini söylemiş oldu.

Yuga, son aşama popüler Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonunun arkasındaki şirkettir. Bored Ape NFT’ler Nisan 2021’de piyasaya sürüldü ve Paris Hilton, Jimmy Fallon ve Justin Bieber benzer biçimde ünlüler tarafınca benimsendi. Ortalama 200$’a bastıktan sonrasında, Mayıs ayında ortalama 435.000$’a ulaştılar.

Mart ayında Yuga, Meebits NFT koleksiyonunu ve ikonik selefi CryptoPunks’ı tasarım stüdyosu Larva Labs’tan açıklanmayan bir ücret karşılığında satın aldığını duyurdu. Yuga, antak kalma imzalandığında Meebits ve CryptoPunks sahiplerine NFT’leri üstünde tam ticari haklar verdi ve onlara Bored Ape sahiplerinin NFT’lerinden para kazanma ve bu tarz şeyleri her türlü ticari içerikte öne çıkarma haklarıyla aynı hakları verdi.

Halk içinde NFT çevrelerinde “taban fiyatı” olarak adlandırılan Meebits koleksiyonunun giriş fiyatı, telif hakkı duyurusunun arkasından 4,33 ETH’den 5,1 ETH’ye terfi etti ve şu anda OpenSea’de 4,94 ETH’de seyrediyor. NFT borsasının koleksiyon için işlem hacmi de duyuru yardımıyla 27 Temmuz’da 22.44 ETH’den 305.37 ETH’ye terfi etti.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı ETH’ye ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvel haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada noksan yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, noksan yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir şekilde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir