Zipmex 153$’a kadar ETH çekilmesini mümkün kılıyor

20 Temmuz’da alan kişi çekme işlemlerini durduran borç veren Zipmex, müşterilerin 11 Ağustos’tan başlayarak, yazı yazarken ortalama 153 dolar değerinde 0,08 Ethereum (ETH) jetonuna erişmesine ve çekmesine izin veriyor.

Şirket, kullananların faiz ve bonus kazanmak için kullandıkları Z cüzdanlarından ETH tokenlerini alım satım ve para çekme için kullanılan Tecim cüzdanlarına aktaracak. Müşteriler hemen sonra Ethereum tokenlerini hususi cüzdanlarına çekebilecekler.

Z cüzdanlarında 0,08 ETH’den azca olan tüm kullanıcılar, varlıklarının tamamını Tecim Cüzdanlarında alacaktır. Sadece, 0,08 ETH’nin üstünde olanlar daha çok güncelleme için beklemek zorunda duracak.

Şirket ek olarak, resmi açıklamaya nazaran, kullananların 16 Ağustos’tan itibaren yazı yazarken ortalama 111 dolar değerinde olan 0,0045 Bitcoin’i (BTC) çekmelerini sağlayacak. Jetonlar benzer şekilde Z cüzdanlarından Tecim cüzdanlarına aktarılacaktır.

Zipmex’e nazaran, bu transferler, kullanıcılarının çoğunun varlıklarını beş token – Bitcoin ve Ethereum ile beraber Solana (SOL), Ripple (XRP) ve Cardano (ADA) açısından tam olarak almalarına izin verecek. geçen hafta müşterilere geri döndü.

Sadece borç veren, bu para çekme işlemlerinin eski haline getirilmesinin, tüm alan kişi varlıklarını geri verme daha büyük hedefine doğru bir tek bir adım bulunduğunu ekledi.

Zipmex yapmış olduğu açıklamada şunları söylemiş oldu:

“Tüm müşterilerin varlıklarının transferini kademeli bir halde tamamlamaya ve Z Cüzdan’ın tam hizmetini sürdürmek için tüm eylemleri hızlandırmaya kararlıyız.”

Şirket, mevcut bir destekçiden ek bir yatırım alan mahalli ZMT jetonunu meydana getirmeye kesin bulunduğunu da sözlerine ekledi. Açıklamada, Zipmex’in ek olarak Z cüzdanının işleyişini sürdürmeye çalıştığını da ekledi.

Tayland kripto kredi krizinden etkilenmedi

Zipmex geçen ay para çekme işlemlerini ansızın durdurduğunda, Tayland’ın kripto ve menkul kıymetler gözlemcisi, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) firmadan daha çok izahat yapmasını istedi. Zipmex Güneydoğu Asya’da etkinlik göstermektedir ve Tayland SEC’e kayıtlıdır.

SEC hemen sonra Zipmex’in para çekme dondurmasının tesirini değerlendirmek için bir kamu soruşturması başlattı. Borç veren hemen sonra, alacaklıların yasal işlemlerine karşı kendisini korumak için Singapur’da bir moratoryum başvurusunda bulunmuş oldu.

Sadece Zipmex’e yönelik başlatılan soruşturmaya karşın, SEC geçen hafta dört kripto lisansı daha onayladığı için görünüşte endişeli değil. Buna kripto komisyoncusu Krungthai XSpring, borsa T-BOX Tayland, kripto danışmanı ve fon yöneticileri Coindee ve Leif Capital Asset Management da dahildi.

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir