Zipmex, SOL, XRP ve ADA için Para Çekme İşlemlerini Etkinleştirecek

Mühim Çıkarımlar

Zipmex, gelecek hafta üç kripto para tokeni için para çekme işlemlerini tekrardan etkinleştireceğini duyurdu. Solana (SOL) bugünden itibaren, Ripple (XRP) ve Cardano (ADA) ise 4 Ağustos ve 9 Ağustos’ta satışa sunulacak. Zipmex, 20 Temmuz’da alan kişi çekme işlemlerini askıya aldı ve bigün sonrasında para çekme işlemlerini kısmen geri yüklemek için adımlar attı.

Bu makaleyi paylaş

Kısa sürede para çekme işlemlerini kapatan Tayland merkezli borsa Zipmex, belirli altcoinler için para çekme işlemlerini tekrardan etkinleştirdi.

Zipmex Para Çekme İşlemlerini Kısmen Etkinleştirdi

Zipmex, kullanıcılarının belirli jetonları geri çekmesine izin verecek şekilde ayarlanmıştır.

Zipmex bugün yapmış olduğu duyuruda, müşterilerin ZWallet’lerinden tecim cüzdanlarına para çekmelerine izin vereceğini söylemiş oldu. Gelecek hafta süresince üç jeton mevcut olacak. Solana (SOL) bugün 2 Ağustos’ta piyasada olacak. Ripple’ın XRP jetonu 4 Ağustos’ta piyasada olacak. Cardano (ADA) 9 Ağustos’ta piyasada olacak.

Kullanıcılar, belirtilen tarihte bu tokenlerin bakiyesinin %100’ünü Z Cüzdanlarından çekebilecekler.

Borsa ek olarak birçok müşterinin Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve durağan(durgun) paralara haiz bulunduğunu kabul etti. Kati bir tarih vermese de, “Ağustos ortasından itibaren” bu tokenlerin geri çekilmesine izin vermeye başlayacağını söylemiş oldu.

Şirket daha ilkin 21 Temmuz’da tecim cüzdanından para çekme işlemlerini açmıştı. Sadece, ZWallet ile tecim cüzdanı arasındaki transferler bugüne dek kullanılamadı.

Zipmex başlangıçta alan kişi çekme işlemlerini 20 Temmuz’da askıya aldı. Şirket, Celsius Network ve Babel Finance dahil olmak suretiyle her ikisi de fonlara alan kişi erişimini donduran karşı taraflara maruz kalması sebebiyle likidite sorunlarıyla karşı karşıya kaldı.

27 Temmuz’da Zipmex, likidite sorunlarını çözmek için kendisine kafi vakit vereceğini söylediği bir borç moratoryumu şeklinde alacaklı koruması aradığını söylemiş oldu. Bir moratoryum çoğu zaman batkı sürecinin bir parçası olarak görülse de, Zipmex batkı başvurusunda bulunmadığını deklare etti.

Şirket, şimdi likidite elde etmek için “birden fazla yol araştırdığını” söylüyor. Zipmex, fonlarını Babel Finance’ten geri almaya çalıştığını ve transferleri tekrardan açmasına izin verecek “gelişmiş bağış toplama görüşmeleri” içinde bulunduğunu söylemiş oldu.

Zipmex ek olarak iki yatırımcı ile bir Mutabakat Zaptı (MOU) imzaladığını ve isimsiz bir hissedarın Zipmex Token’ına (ZMT) yatırım yaptığını söylemiş oldu.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı BTC, ETH ve öteki kripto para birimlerine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler öncesinden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada noksan yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, noksan yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir şekilde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir