Zor durumdaki Kripto Borç Veren Hodlnaut, Şirketi Rehabilite Etmek İçin Adli Yönetim İstiyor – Bitcoin Haberleri

Sekiz gün ilkin, kripto borç veren Hodlnaut, platformun değişken piyasa koşullarını gerekçe göstererek para çekme işlemlerini askıya aldığını duyurdu. Bu hafta şirket, “en iyi iyileşme şansını sağlamayı” amaçlayan yargı yönetimi aradığını söylemiş oldu.

Hodlnaut Müşterileri Güncelliyor – Kripto Borç Veren, Singapur Yüksek Mahkemesinden Yargı Yönetimini İstiyor

Kripto borç veren Hodlnaut, platformun firmanın varlıklarının “zorla tasfiye edilmesini önleyebilmesi” için mahkemelerden yardım arıyor. Geçen hafta 8 Ağustos 2022’de kripto girişimi para çekme işlemlerini duraklattı ve firmanın “etken olarak kurtarma planı üstünde çalıştığını” belirtti. Hodlnaut, mahkeme tarafınca atanan yönetimden yararlanmanın ileriye dönük en iyi adım olduğuna inanıyor ve 13 Ağustos 2022’de Hodlnaut, Singapur Yüksek Mahkemesi’ne adli yönetim için giriş yaptı.

Singapur yasalarına gore, mali sorun yaşayan firmalar, bir yargı yöneticisinin yardımıyla zararlarını telafi edebilir. Plan ek olarak Hodlnaut aleyhindeki iddiaları ve yasal işlemleri duraklatıyor. Hodlnaut Salı günü yapmış olduğu açıklamada, “Bu duraklama, çabalarımızı şirketi rehabilite etmek için kurtarma planına odaklamak için bizlere nefes alma alanı sağlayacak.” Dedi. Hodlnaut, Kairos Corporate Advisory Pte Ltd’den Tam Chee Chong’u geçici adli müdür olarak atamayı umuyor.

Sadece şirket, mahkeme tarafınca atanan yönetim için kayıt başvurusunda olmasına karşın, mahkeme başvuruları işleme koymadı ve Hodlnaut işlerin değişebileceğini söylüyor. Şirket, “yargı yönetimi süreci hakkında daha somut güncellemeler sağlamak” için 19 Ağustos’ta kamuoyunu bilgilendirmeyi planlıyor. Hodlnaut’un para çekme duraklaması ve finansal sorunları, Celsius, Voyager Digital, Babel Finance ve Vauld benzer biçimde şirketlerin de para çekme işlemlerini dondurmasını takip ediyor.

Hodlnaut, Singapur Yüksek Mahkemesi’nden adli yönetimin alınmasının süre çerçevesinin birkaç ay kadar sürebileceğini söylemiş oldu. Blog gönderisinin en altında, bir takım sık sorulan sual var ve sorulardan biri, müşterilerin tüm fonlarının tükenip tükenmediğini soruyor. Hodlnaut, “Hayır, Hodlnaut şu anda zor bir mali durumla karşı karşıyayken, tüm varlıklarınız gitmiş değil. Halihazırda, tüm para çekme işlemlerini durdurduğumuz için, hiçbir kullanıcı para çekme işlemlerinde öncelik almayacak.” Kripto borç verenin blog gönderileri şu sonuca varıyor:

Bu haberin kullanıcılarımızda yarattığı endişeyi anlıyoruz ve bundan sonrasında daha sık güncellemeler sağlamaya çalışıyoruz.

Bu hikayedeki etiketler

Chang Teck Goh, Damodara Ong, donmuş para çekme, Hodlnaut, Hodlnaut müşterileri, Hodlnaut müşterileri, Hodlnaut ekibi, Hodlnaut güncellemesi, Hodlnaut para çekme işlemleri, Juntao Zhu, Kairos Kurumsal Danışmanlık, MAS, Singapur Para Otoritesi, Bay Tam Chee Chong, operasyonların duraklatılması, Para çekme işlemlerini duraklatma, kurtarma planı, Singapur, Singapur Yüksek Mahkemesi

Son Hodlnaut güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mevzu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Jamie Redman

Jamie Redman, Bitcoin.com News’de Haber Lideri ve Florida’da yaşayan bir finansal teknoloji gazetecisidir. Redman, 2011’den beri kripto para birimi topluluğunun etken bir üyesidir. Bitcoin, açık kaynak kodu ve merkezi olmayan uygulamalar için bir tutkusu vardır. Eylül 2015’ten bu yana Redman, Bitcoin.com News için bugün ortaya çıkan yıkıcı protokoller hakkında 5.700’den fazla yazı yazdı.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımı yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir